Наша історія

Наш розсадник знаходиться в мальовничому Буковинському селі Колінківці, недалеко від Чернівців, наш регіон славиться садівництвом, промисловим вирощуванням яблук, груш, слив, черешні,  а віднедавна персиків та абрикосів. Все почалося багато років назад з малого сімейного бізнесу по вирощуванню плодових дерев. Спочатку ми вирощували окремі види плодових дерев, але з часом збільшували асортимент новими сортами і новими культурами. Любов до своєї справи до рослин допомогло нам поступово перерости в молоду компанію, що стрімко розвивається.  У 2018 році ми запустили онлайн магазин https://agrosyla.com.ua/ .  На даний час ми вирощуємо широкий асортимент плодових та горіхоплідних рослин, у нас власне вирощування саджанців хурми морозостійких та східних великоплідних сортів, а також великий вибір хвойних та декоративних дерев і кущів, штамбових рослин що використовується для озеленення.

Вирощування саджанців це тонка та вишукана справа, яка потребує дбайливого та тендітного ставлення до себе, бездоганної відповідальності, та колосального об'єму праці.

     

Наш розсадник

Все починається з якісного посадкового матеріалу, наша компанія є приватним розсадником в плані промислового виробництва саджанців, ми використовуємо тільки якісний посадковий матеріал вирощений у власних маточниках, наша продукція проходить високий контроль якості, що відбивається на якості наших саджанців.

Основний напрямок діяльності нашої компанії: це власне вирощування саджанців плодових, горіхоплідних, хвойних, дерев та рослин. В асортименті нашого розплідника понад 500 різних культур та сортів різних дерев та рослин. 

Якість та сервіс, є основою нашої справи. Тому якість нашої продукції завжди відповідає всім новітнім стандартам, які забезпечуються вірним зберіганням, дбайливим транспортування та вмілим поводженням з рослинами. А сервіс який ми пропонуємо, створений для того аби Ви були задоволені, та раді від співпраці з нами, а ваш сад радував Вас багатим урожаєм, став місцем, де ви зможете відпочити душею, насолодитися спокоєм та буянням фарб. Плодові дерева та ягідні чагарники принесуть багатий урожай, а ландшафтні композиції, створені за допомогою декоративних рослин, завжди потішать око.

Саджанці мають добре розвинену кореневу систему. Вони повністю адаптовані до кліматичних умов нашої країни. Розсадник "Агросила" гарантує якісний посадковий матеріал. 

  

Інтернет магазин "Agrosyla"

Купувати саджанці легко та просто на нашому сайті Агросила. Каталог нашого інтернет-магазину створений таким чином, що кожен може за лічені секунди знайти необхідний товар і легко зробити замовлення. Широкий асортимент дозволяє вибрати різні культури для саду, щоб насолоджуватися чудовим його виглядом та отримувати щедрий урожай.

  

Переваги інтернет-магазину  Агросила
 
 • У нас ви замовляєте саджанці від виробника;
 • Повна та достовірна інформація щодо кожного сорту;
 • Консультація від професійних менеджерів-консультантів, а також садовода;
 • Менеджери компанії знаходять індивідуальний підхід до всіх клієнтів з огляду на всі їхні побажання
 • Замовлення на сайті приймаємо у будь-який час доби;
 • Великий асортимент саджанців та посадкового матеріалу;
 • Знижки оптовим покупцям;
 • Прийнятна вартість, чого вдається досягти завдяки власному вирощуванню рослин;
 • Ретельна перевірка посадкового матеріалу перед відправкою;
 • Зручний для клієнта спосіб оплати;
 • Гарантія якості докладніше https://agrosyla.com.ua/obmin-ta-povernennia/
 • Можливість отримати посилку максимально швидко у будь-якій точці України.
 • Якісну упаковку для транспортування, завдяки чому коріння не пересихає, не деформується і не пошкоджуються ростові пагони;
 • Швидка доставка - 1-5 робочих днів з моменту відправки;

Багато покупців стають нашими постійними клієнтами, що є свідченням високої якості посадкового матеріалу та першокласного сервісу.

  

Від нас

Ми твердо переконані в світлому майбутньому садівництва та вирощувння рослин, в Україні, адже країна має для цього прекрасні передумови, сучасні дослідження  ринку говорять про стрімке його зростання, наш розсадник спеціалізується на вирощуванні не тільки класичних рослин, також нових культур ми одні з перших промислових виробників саджанців хурми в Україні. Захоплені ідеєю розвитку садівництва ми вирішили стати частиною цього розвитку і вкласти свій внесок в побудову національного садівництва. Тому ми завжди стараємося підходити до цієї справи зі світлим розумом та чистим серцем, аби відповідати всім сучасним вимогам садівника професіонала, чи любителя який тільки хоче посадити свій власний сад.

Якість та сервіс, є основою нашої справи. Тому якість нашої продукції завжди відповідає всім новітнім стандартам, які забезпечуються вірним зберіганням, дбайливим транспортування та вмілим поводженням з рослинами. А сервіс який ми пропонуємо, створений для того аби Ви були задоволені, та раді від співпраці з нами.

Наші ціни Вас приємно здивують, адже ми не женемося за надприбутками, а працюємо на перспективу розуміючи всі реалії ринку. На всю продукцію ми надаємо 100 % гарантію якості та відповідності сортів, що виключає будь які хвилювання з Вашої сторони.

Наш пріоритет полягає в першу чергу для забезпечення українського покупця якісними посадковим матеріалом для  розвитку садівництва в Україні, і в майбутньому для набуття статусу одних з провідних держав в цій сфері, а також зробити максимально доступною нашу продукцію не тільки для великих господарств а й для приватних садівників.

Ласкаво просимо на наш сайт, а також в гості до нашого розсадника. Бажаємо всім гарних покупок і високих врожаїв.