Компанія “Агро Сила” займається вирощуванням і реалізацією саджанців, підщепного матеріалу, а також декоративних рослин та квітів.

Наш розсадник займається вирощуванням саджанців більше 6 років, ми постійно оновлюємо і розширюємо асортимент нашої продукції, співпрацюємо з зарубіжними колегами в плані розвитку нових технологій для інтенсивного садівництва. Наша компанія є приватним господарством в плані промислового виробництва саджанців , ми використовуємо тільки якісний посадковий матеріал вирощений у власних маточниках, наша продукція проходить високий контроль якості, що відбивається на якості наших саджанців.

Ми реалізуємо саджанці по всій території України в роздріб та опт, продуктивність нашого розсадника понад 100 тисяч саджанців плодових дерев, 500 тисяч підщепного матеріалу а також декоративних рослин та квітів.

Наша ціль – це виробництво якісного посадкового матеріалу для закладки та розвитку промислового садівництва в Україні, а також зробити максимально доступною нашу продукцію не тільки для великих господарств а й для приватних садівників.

На нашому сайті “Агро Сила” Ви можете ознайомитися з продукцією яку вирощує наш розсадник, а також знайти багато додаткової інформації.
Ви можете написати нам або подзвонити ми радо відповімо  на Ваші питання, проконсультуємо, дамо пораду і допоможемо вибрати саме те, що Вас цікавить. Ваш успіх – наш інтерес.