Компанія “Агро Сила” основний напрямок діяльності: вирощування і реалізація саджанців та підщепного матеріалу.

Наш розсадник займається не тільки вирощуванням саджанців, але розведенням і поширенням одних із найкращих, дефіцитних та перспективних  сортів світової селекції та провідних селекціонерів світу.ми постійно оновлюємо і розширюємо асортимент нашої продукції, співпрацюємо з зарубіжними колегами в плані розвитку нових технологій для інтенсивного садівництва. Наша компанія є приватним господарством в плані промислового виробництва саджанців , ми використовуємо тільки якісний посадковий матеріал вирощений у власних маточниках, наша продукція проходить високий контроль якості, що відбивається на якості наших саджанців.

Ми реалізуємо саджанці по всій території України в роздріб та опт, а також вирощуємо саджанці під замовлення.

Наша ціль полягає в першу чергу для забезпечення українського покупця якісними посадковим матеріалом для  розвитку садівництва в Україні, і в майбутньому для набуття статусу одних з провідних держав в цій сфері, а також зробити максимально доступною нашу продукцію не тільки для великих господарств а й для приватних садівників.

На нашому сайті “https://agrosyla.com.ua/” Ви можете ознайомитися з продукцією яку вирощує наш розсадник, а також знайти багато додаткової інформації.
Ви можете написати нам або подзвонити ми радо відповімо  на Ваші питання, проконсультуємо, дамо пораду і допоможемо вибрати саме те, що вас цікавить; адже ваш успіх – наш інтерес.