ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

Ми гарантуємо повернення товару в разі потреби та безкоштовну консультацію, що дозволяє нашим клієнтам бути захищеними й впевненими у якості товару. Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом «Про захист прав споживачів».

Умови повернення для товарів не належної якості:

Доставлений товар, який під час огляду виявився пошкодженим і не придатним для використання, фотографується і фотографія надсилається на електронну адресу продавця з коментарем причин повернення коштів, або необхідністю заміни. Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем. Зворотна доставка товарів здійснюється безкоштовно.

Повернення та обмін товарів належної якості.

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно з Законом «Про захист прав споживачів».

Терміни повернення та обміну товарів належної якості Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем. Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення для товарів належної якості:

– товар не використовувався і не має слідів механічних пошкоджень;

– товар зберіг свій товарний вигляд і споживчі якості.

Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачу в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.